Загальні інформації

Церква Доброго Пастира є церквою протистанською яка виходитьcя з реформованої традиції, що належить до групи церков пресвітеріанських. В Польщі зареєстрована згідно з правем від 1993 року.

Основою нашої діяльності і науки є Святе Письмо – натхнене, правдиве і без помилок Слово Боже. Віримо в єдину правду, яка є єдиною для всіх християньских церков і яка міститься в Символі Віри ( Вірую в Єдиного Бога...)

Визнаємо що Визнання Вестмінстерське, Катехізм Весмінстерський і Катехізм Хейдельберский докладно орисують віру нашої Церкви.

Богослужіння

Сердечно запрошуємо в кожну неділю о годині 13.00 на богослужіння. На богослужінні ми співаємо, молимося, слухаємо казання яке проповідується на основі Святого Письма, а після нього проводиться Вечеря Господня. По Богослужінню, запрошуємо на чай, каву і спільний час в захристії Церкви.

Богослужіння знаходяться в приміщені Євангельської Реформованої Церкви в Варшаві, Aleja Solidarności 74. (Це знаходиться)

Богослужіння проводяться будь-якою мовою

Богослужіння проводяться польською мовою, але завжди є можливість використати англійський переклад (через навушники).

Якщо група людей, які використовують іншу мову, приходить, ми надаємо передавач для однієї людини з групи, та навушники для інших членів групи.

Ми будемо дуже раді зустрітися з вами.

Пишіть до нас

Маєш питання або хочеш поінформувати нас про свою обецність?
Напиши до нас: prezbiterianie+lang@gmail.com.