Parafia: Kościół Dobrego Pasterza Warszawie

Zapraszamy młodzież od 12 do 20 roku życia.
Nie ma przesłuchań.
Przychodzisz i spędzasz miło czas ucząc się śpiewać znane obecnie piosenki.
Jeszcze chyba nigdy sławne słowa piosenki "Śpiewać każdy może" nie były tak blisko tego co dzieje się na Fusion ;-)
Przydatne linki:

  1. Spotkania tylko online - każdy czwartek o godz. 17.00
  2. Facebook: Fusion Warszawa
  3. Strona: Stowarzyszenie Fala w ramach którego działa Fusion Warszawa

Informacje ogólne:

Fusion to sieć chórów młodzieżowych w Europie Centralnej i Wschodniej. W dniu dzisiejszym jest ponad 30 chórów w 9 krajach, które grają i śpiewają muzykę pop i rock. Nie ma wstępnych wymagań, aby dołączyć, jesteśmy otwarci na wszystkich nastolatków. Fusion to miejsce, gdzie młodzi mogą nauczyć się wyrażania siebie, ucząc się nowych umiejętności. Na każdej próbie chóru jest ktoś, kto po raz pierwszy śpiewa solo, gra na instrumencie w zespole lub dyryguje. Próby chóru są środkiem do celu, nie celem samym w sobie. Mimo tego energia i entuzjazm, które nastolatki wkładają w śpiew, sprawiają że każde wydarzenie jest niezwykłej, jak na amatorski chór, jakości.

Kluczowe wartości Fusion:

  • KULTURA - Pracujemy z młodzieżą wykorzystując muzykę i inne media, które są częścią ich codziennego życia, jednocześnie dając im wyzwanie do mądrych decyzji w korzystaniu z mediów.
  • KREATYWNOŚĆ - Urodziliśmy się kreatywni. Fusion szuka sposobów jak zachęcać młodych do odkrywania ukrytych możliwości, rozwijania talentów, pełnego wykorzystania ich kreatywności.
  • WSPÓLNOTA - Chcemy być miejscem, gdzie nastolatki czują się akceptowane takimi jakimi są.
  • KOŚCIÓŁ - Każdy chór Fusion prowadzony jest przez wolontariuszy z lokalnego kościoła, w większości z aktywnym wparciem lokalnych władz.
  • CHRYSTUS - Fusion to inicjatywa prowadzona przez chrześcijan, gdzie młodzież może poznać chrześcijaństwo i podjąć swoją niezależną decyzję, czy ta wiara ma im coś do zaoferowania. Przede wszystkim jednak, jest to przestrzeń stworzona dla nastolatków, niezależnie od tego w co wierzą.

Fusion w Polsce:

  • W Polsce aktualnie funkcjonują 4 chóry: w Katowicach, Suszcu, Rzeszowie, a od listopada 2019 r. w Warszawie!
  • Chór funkcjonuje dzięki ogromnej pomocy Fusion Polska - muzycznej służby dla młodzieży działającej w ramach Stowarzyszenia Fala.